Bahadır İçel Kimdir?

 

Bahadır İçel

1982 Kırklareli doğumlu yazar, yazmaya orta okuldayken arkadaşlarını kahraman yaptığı ütopik gelecek hikayeleri ile başladı. Yerel yayınlarda çıkan birkaç çalışmasını Oxford’tan gelen bir mansiyon izledi. İlk romanı “Karanlığın Ötesinde” 2006 yılında yayınlandı.

Marmara Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü tamamladı. Yeditepe Üniversitesi’nde Eğitim Yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimini sürdürdü. Koçluk ve NLP Eğitimi var, Türkiye’nin ilk İnovasyon ekibini kurup yönetti, TÜBİTAK Projeleri’nde Proje yöneticiliği yaptı ve e-learning üzerine özel kurumlarda çalışmalarda bulundu. “Okul”, “Okul Öncesi” isimli iki dergi çıkardı ve “Educaturk”, “SporPlus”, “İSTAB” gibi dergilerde editörlük yaptı.

Çeşitli ajanslarda reklam yazarlığı yaptı, özel bir kurumda Kurumsal İletişim Yöneticiliği yaparak hayatını kazanıyor ve kendine ait zamanını yazarak geçirmekten büyük keyif alıyor. Ayrıca birebir sunduğu koçluk programları ile insanlara ve topluma fayda sağlamayı umut ediyor.

Eserleri: Karanlığın Ötesinde (2006), Lost: Nasıl (2008), Firavunlar (2010), Öğrenciliğin Kitabını Yazdık (2010), Hayatımızı Değiştiren Unutulmaz Diziler (2011), Cihatopya (2011), Başka Öyküler (2013), Tanrının Üvey Evlatları (2014), İstanbul Efsaneleri (2014),  İstanbul’un Fethi (2016), Benim Adım Z (2017), Başka Gezegenden Öyküler (2019)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s