Etiketler

, ,

Yıl sonu iş yoğunluğu, yeni kitap koşturmacası, imza ve söyleşiler derken çok önemli bir detayı gözden kaçırmışız. “Benim Adım Z” benim 10. Kitabım olma özelliğini taşıyor, böylece ürünlerimde iki hanelilere geçmiş bulunuyorum.

Naçizane yazım hayatımda daha ortaokul yıllarımdan beri yazsam da ilk kitabımın 2005 yılında yayınlandığını düşünecek olursak yazma kariyerimde de 10. yılımı deviriyorum. Ömrüm ve sağlığım el verdikçe yazmaya devam edeceğim. Her yıl bir kitap düsturumu korumak için çabalıyorum, keza yazımı tamamlanmış ama henüz yayınlanmamış olan 7 kitaplık “Karanlık Serisi” de bana cesaret veriyor.

Bir korku romanı çalışmaları daha hızla tamamlanıyor, yeni fantastik-steampunk serisi için notlar, taslak bölüm yazımlar sürüyor ve bir gençlik kitabı için kaynak araştırmaları, çalışmaları sürüyor. Malumunuz gün içerisinde bir firmada yöneticilik yaptığım için bu çalışmalar arta kalan zamanlarda biraz ağır aksak ilerliyor ancak bir şekilde ilerliyor. 2016’da da yeni projelerle bir araya geleceğimizi ümit ediyorum ancak şimdilik “Benim Adım Z”yi henüz almamış olanlar için hemen gidip bir tane kapmaları gerektiğini altını çiziyorum, keza edebiyatımızda örneği neredeyse yok denecek “posapokaliptik” bir bilimkurguyu deneyimlemeniz gerek. Bunu ben söylemiyorum, işte çeşitli sitelerdeki “Benim Adım Z” yansımaları (ön okumalar da mevcut, kitaba bir göz atabilirsiniz);

http://www.kayiprihtim.org/portal/2015/12/07/bahadir-icelden-bilimkurgu-romani-benim-adim-z/

https://www.kurgusanat.org/benim-adim-z-raflarda/

http://frpnet.net/edebiyat-haberleri/bahadir-icelden-post-apokaliptik-roman-benim-adim-z

http://hayat.sozcu.com.tr/haftani-kitaplari-86833/

http://kitap.radikal.com.tr/kitaplar/roman

http://vatankitap.gazetevatan.com/kitaplar/benim_adim_z/2/158775

 

benim adım z_SON

10 yıllık ve 10 kitaplık bu yolculukta bana eşlik eden tüm okurlarıma teşekkür ederim…

Reklamlar