Etiketler

, , , ,

Mavi Ay (Moonlighting)

Gencecik bir Bruce Willis, güzel mi güzel bir Cybill Shepherd… Bir diziden daha ne istenebilir ki desek de Mavi Ay da çok daha fazlası var…

Maddie, danışmanı tarafından dolandırılan ve elinde yalnızca özel dedektiflik bürosu kalan bir modeldir. Maddie, büroyu satma düşüncesindedir ancak Dedektif David Addison, Maddie’yi büroyu satmaktan vazgeçirir ve hiç anlamadığı dedektiflik bürosuna yönetici olmaya ikna eder. Elbette taban tabana zıt olan bu iki insan birlikte çalışmaya başlayınca izleyiciler de kahkaha, heyecan ve romantizm dolu maceralara konuk olacaktır. Aldatan kocalar, kayıp insanlar, cinayetler, ünlülere korumalık, açığa çıkarılan komplolar derken David ve Maddie’nin o uzun süren ama hiç sıkmayan atışmaları ve değindikleri ilginç konular bizleri hem şaşırtacak hem de bol bol güldürecektir.

David ve Maddie’nin atışmaları aslında zaman içerisinde birbirlerine karşı besledikleri duyguları gizleyen bir kılıf halini alacak, izleyici de her geçen bölümle birlikte bu sempatik ikilinin birbirine olan aşklarını ilan etmelerini dört gözle beklemeye başlayacaktır.

Dizi ülkemizde de çok sevilmiş, Bruce Willis hayranlığını başlatan yapım olmuştur. Diziye adını veren Mavi Ay, dedektiflik bürosunun ismidir. Mavi Ay dizisi ile Bruce Willis’in gülüşü ve Cybill Shepherd’ın gözleri uzun yıllar boyunca hatıralarımızdaki kalıcı yerini almıştır.

Hele ki telefonlara bakan kaçık bir sekretere vardı ki evlere şenlik…

Reklamlar